MTV غالباً نمایش را سانسور می کرد و اجازه نمی داد اسکچ های مشخصی پخش شود و تقریباً همیشه Steve-O بودند. بعداً ، آنها توسط شبکه جمع آوری و به عنوان DVD با نام Don't Try This at Home: The Steve-O Video به فروش رسید. از میان دیگر طرح هایی که پخش نشد: موشک اسکیت می زند که در نهایت جزئی از اولین فیلم Jackass شد.

ناکسویل به استیو او کمک کرد تا با روشی بسیار منحصر به فرد هوشیار شود
استیو-او

استیو او بارها در مورد مشکلات سوءمصرف مواد خود با ناکسویل صحبت کرد ، اما با بررسی اینکه وی خود را به عنوان توانبخشی معاینه کرده بود ، تاسف خورد. ناکسویل تصمیم گرفت به زور دست خود را بگیرد و در خانه استیو او به همراه 10 پسر بزرگ به صورت ناآگاه ظاهر شد. ناکسویل گفت ، این افراد اگر او به سمت توانبخشی نرفت ، به استیو او ضربه می زد. او عاقلانه پیروی کرد ، به معلولیت پرداخت و با موفقیت هوشیار ماند. ناکسویل حتی الکل را برای کمک به دوست و همکار خود الکل از مجموعه Jackass 3-D ممنوع اعلام کرد.

مردم در واقع تقلید از مانع های مردند

با وجود هشدار در ابتدای هر قسمت و همچنین فیلم های بعدی spinoff ، مردم بارها و بارها سعی در نسخه برداری و یا ایجاد نسخه های خود از مانع های خطرناک به سبک Jackass داشتند. در بالای چندین داستان از صدمات وحشتناک - به گفته یک پسر 14 ساله پس از تقلید از شیرین کاری "Barbeque Human" که در آن جانی ناکسوویل بر روی کوره روشن قرار داده بود پوشیده از لباس شعله بازدارنده شعله ، "بیش از 65 درصد بدنش را سوزانده است" در اینجا حوادث غم انگیز وجود دارد که مردم نیز جان خود را از دست داده اند. در سال 2002 ، یک جوان 15 ساله از آلبوکرک پس از پرتاب از یک ماشین درگذشت و زیر آن کشید. طبق گفته پلیس آلبوکارک ، این نوجوان "در LA LA Times" در تلاش بود از یک شیرین کاری از Jackass: the Movie تقلید کند.

در تاریخ شفاهی نمایش ماکسیم ، هر دو خالق جف ترمین و رئیس جمهور آن زمان MTV ، ون تافلر ، به مسئله کپی کیت پرداختند. Tremaine گفت: "ما همیشه چیزی را تماشا می کردیم تا ببینیم آیا خیلی تقلید است." "ما این کار را تا امروز انجام می دهیم." تافلر با تأکید بر اقدامات احتیاطی این شبکه ، افزود: "ما اقدامات احتیاط آمیز را انجام دادیم. همه زمان ها افراد ایمنی داشتیم. هیچ وقت نمی خواستیم کسی صدمه ببیند. وقتی اتفاقاتی از این دست می افتد واقعاً ناراحت و مایه تاسف است. من آن را ترک خواهد کرد در آن. "

سن سن جو لیبرمن اساساً این نمایش را کشت
جو لیبرمن

پس از آنکه یک نوجوان کانکتیکات نیز با تقلید از شیرین کاری "Human Barbeque" دچار سوختگی شد ، سناتور جو لیبرمن به طور علنی خواستار MTV شد تا کنترل برنامه شیرین کنایی بحث برانگیز خود را به دست آورد. وی گفت: "برای MTV غیرممکن است که این نوع مانع ها را بر روی یک برنامه که در بین نوجوانان مشهور است ، پخش کند. او در بیانیه ای با توجه به EW گفت: "کودکان آسیب پذیر ، این که آنها نباید در تلویزیون قرار گیرند."

همراه با لیست فزاینده ای از دعاوی ، توجه یک سناتور ظاهراً کافی بود تا MTV شروع به سفت کردن پیچ های روی خدمه دیوانه کند. ون تافلر به ماکسیم گفت: "ما سمبولیک اقتدار بودیم. آنها ما را دوست نداشتند خطوط را ترسیم کنیم ، که نهایتا منجر به از بین رفتن نمایش و رفتن آنها تا آنجا که می شد." جانی ناکسوویل موافقت کرد ، گفت که محدودیت های جدید MTV ایجاد "نسخه کم آب از نمایش" است ، بنابراین وی کنار گذاشت. با این وجود ، پایان این فیلم ، راه را برای فیلم های بسیار رنجور و دارای رتبه R ، که سوابق باکس آفیس را شکستند ، هموار کرد و ستارگان را از تقریباً همه افراد در آنها ساخت.

استیو-O یک مجری آموزش دیده سیرک است
استیو-او

هنگامی که او برای اولین بار توسط جکس به دنیا معرفی شد ، استیو او مثل کسی بود که در تریلر شخصی روی یک مبل زندگی می کرد که شما می توانید برای انجام هر کاری مبلغ کمی پول بپردازید. و در حالی که در نقاطی از زندگی خود که احتمالاً درست بود ، استیو او در واقع دارای یک آموزش رسمی است - اگر می توانید آنرا چنین کاری بنامید - به عنوان یک مجری سیرک.

وی به Vanity Fair گفت: "من قبل از شروع جکاس حرفه ای بودم. من از کالج دلقک های برادران رینگلینگ بارنوم و بیلی فارغ التحصیل شدم." اگرچه در یک RedAit AMA ، یکی از همکلاسی های استیو-او از "کالج" به شک و تردید نسبت به هر یک از این آموزش های مربوط به antics Jackass خود استفاده کرد.

آشنای قدیمی با گفت: "Jackass و Steve-O به هیچ وجه منعکس کننده هیچ چیزهایی نیستند که در دانشکده دلقک ها یاد بگیرند . خوب ، این عادلانه نیست." "من فکر می کنم استیو او احتمالاً چیزهای زیادی را از بین برد و چیزهای زیادی را آموخت که لایه ای است از آنچه که او در حال حاضر انجام می دهد. من احساس می کنم که او درباره زمان بندی و عکس العمل های زیادی در دانشکده دلقک آموخته است. و هرکسی که از دانشکده دلقک خارج شود خوشحال تر است. من نمی توانم چیز دیگری را ببینم که استیو او هر چیزی راجع به دلقک کالج نشان می دهد. "

برخی از آنها از اثرات مضرات وی رنج می برد
جانی ناکسویل و استیو او

در حالی که اصلاً عادی نبود که این سرپنجهان خود را صدمه ببینند ، اما بیشتر مصدومیت آنها دائمی نبود. متأسفانه برای استیو او ، که مانع او اغلب او را در تهیه ناهار خود قرار داده بود ، این مورد نبود. وی در Reddit AMA خود گفت که با چیزی به نام مری Barrett مری منقبض شده است ، که او آن را "یک وضعیت پیش سرطانی در

گلو / مری که برای آن من مقصر تمام استفراغ ها ، سوءمصرف مواد مخدر و عموماً زندگی در سالهای گذشته هستم. "

جانی ناکسویل نیز پس از شکسته شدن مجرای ادرار در حالی که سعی می کرد موتور سیکلت را در حین شیرین کاری برای ویژه 24 ساعته ماراتن جکاس MTV بکشد ، دارای اثرات طولانی مدت بود. او به Vanity Fair گفت: بخشی از روند بهبودی وی شامل دو بار در روز به مدت سه سال با یک لوله اندازه یک مداد شماره دو است ، و فقط "برای جلوگیری از محدود شدن بافت اسکار در آنجا". وی همچنین زائده تاسف بار خود را "اسباب بازی جویدنی سگ" و "مانند جورابی دانست که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است" توصیف کرد. وی توضیح داد: "شما می دانید نوعی که مچ پا را لگد می زند؟ این همان چیزی است که آلت من به نظر می رسد." بله ، ما آن را دریافت ، ناکسویل. لطفاً توصیف آن را متوقف کنید.

بم مارگرا سعی کرد تا مایک تایسون را به گوش خود برساند
بم مارگرا

از نظر فنی Bam Margera می تواند با Knoxville و Steve-O هماهنگ شود تا اعضای خدمه Jackass که زخم های دائمی دارند — به یاد داشته باشید که او یکبار باسن خود را با یک مارک به شکل یک آلت تناسلی در آغوش گرفته بود ، اما او حاضر بود حتی برود. به علاوه. در مصاحبه با IGN ، مارگرا اظهار داشت که در حالی که شراب قرمز را در هواپیما فرو می کرد ، این ایده را پیدا کرد که مایک تایسون را از گوشش نیش بزند ، که او مایل بود به دلیل اینکه "اعتبار خیابانی" چقدر خواهد داشت. . شگفت آور است که کمپانی تولید این فیلم ها در واقع با قهرمان سابق سنگین وزن تماس گرفت و از وی پرسید که آیا او این کار را خواهد کرد؟ همانطور که مارگرا یادآوری کرد ، "پارامونت با مایک تایسون تماس گرفت و او توهین شد و او گفت نه." وقتی مایک تایسون صدای عقل به وجود می آید ، یک سناریوی بسیار شگفت انگیز است.

توصیه شده
بعدی
دلیل واقعی که ما هرگز به دیدن Jackass 4 نرسیدیم
گتی ایماژ
توسط کارمن ریبکا / سپتامبر. 6، 2017 5:14 EST / بروزرسانی شده: 16 فوریه 20 4:54 بعد از ظهر EST

در مورد دنباله دیگر جکاس از زمان اعتبارات جکاس 3D در سال 2010 گمانه زنی هایی وجود دارد. آخرین تجسس prankfest ناخالص آنقدر مشهور بود که حتی یک سال بعد جکاس 3.5 را نیز منتشر کردند ، که پر از صحنه های بریده نشده و نتایج از 3D بود. اما هواداران هنوز پر از مانع های مرگبار و شوخی های بدن محور و عاشقانه برای رشد نکرده اند.

در شش سالی که از Jackass 3.5 گذشت ، در مورد قسط بعدی یک تنه زنگ زد. Paramount Pictures ظاهراً دسته ای از نامهای دامنه مربوط به Jackass 4 را ثبت کرده است. جانی ناکسویل گفته است که آنها "برای انجام کار دیگری" باز هستند. مدیر جف Tremaine اعلام کرد که این فیلم در استرالیا شلیک می شود ، و بم مارگرا حتی اجازه می دهد که آنها با ایده نامشخص این را به نام Jackass 4 بزنند: ما به خاطر افتخار دوست عزیز خدمه ، Ryan Dunn ، با این فکر بد روبرو نیستیم. . پس چرا هنوز این اتفاق نیفتاده است؟ آیا در سراسر جهان کمبود طعم دهنده ها و جک ها وجود دارد که ما از آنها بی خبر هستیم؟ نه کاملا. به همین دلیل است که هرگز نتوانسته ایم جکاس 4 را ببینیم.

جانی ناکسویل اکنون یک ستاره معتبر فیلم است
گتی ایماژ

گرچه نمایش و فیلم ها قطعاً تلاش مشترکی بودند ، اما جانی ناکسویل همیشه هدف اصلی خدمه جکاس بوده است. ناکسویل به عنوان میزبان نمایشی نمایش ، کیفیت ستاره خاصی را به همراه داشت که به تبدیل فیلم های اسکیت زیرزمینی به یک مفهوم تلویزیون و فیلم چند میلیون دلاری کمک کرد. بنابراین ، به طور طبیعی ، فقط زمانی پیش آمده بود که یک مرد مانند او با خود فکر کند ، "شاید بتوانم جلوی مضرات بیضه هایم را بگیرم ، و هنوز هم می شوم تا در دوربین شوم."

در بین دو فیلم اول Jackass ، Knoxville تبدیل به یک ستاره فیلم Bonafide شد ، با راه اندازی مجدد مجدد The Dukes of Hazzard توانایی او در داشتن عنوان اصلی را تقویت کرد. و بله ، او هنوز هم برای Jackass 3D بازگشت ، اما او همچنین در مورد تمایل به ساخت فیلم با روایت صحبت کرده است. در سال 2017 ، ناکسویل چنین فیلمی را به پایان رساند ، که او از این مجموعه به عنوان "نه جکس ، بلکه همه مانع ها بهمراه" انجام شده است. "و افزود:" این فیلم نامه ای است که من با آن stunts را انجام می دهم. "

این فیلم اکشن پارک است و براساس یک پارک موضوعی واقعی ساخته شده است که بخاطر ت ایمنی آرامش شهرت بدنامی داشت که منجر به بسیاری از موارد جراحات مهمان و حتی شش مرگ شد. در طول مصاحبه در مورد جیمی کیمل لایو ، ناکسویل گفت که در هنگام شلیک پارک اکشن وی "دچار دو ضربه مغزی ، یک دست شکسته ، زانوی اسپری شده ، MCL پاره شده ، بخیه های بالای چشم راست خود و همچنین" شکستگی منفجر شده "در سوکت چشم چپ وی شد. "" بنابراین ، در حالی که Knoxville به وضوح هنوز هم خارش را برای انجام کارهای شیرین کاری دیوانه وار دارد ، همچنین به نظر می رسد که او می خواهد داستان را بیش از آنکه مشتی از ناخن های سر در حال نوشیدن بر روی Miller High Life نوشیده و داستان های پیچیده ای برای ضرب و شتم یکدیگر در غلاف نشان دهد ، روایت کند. .

همه منتظر برنامه Knoxville هستند
گتی ایماژ

با داشتن حرفه ای ناکسویل تنها خدمه جکاس که واقعاً برخاست (منهای بم مارگرا ، که شهرت پیدا کرد در مسیر جایگزین تلویزیون واقعیت ، و استیو او ، که حرفه ای ایستاده و تازه کار را پرورش می دهد) ، بقیه بچه ها اساساً در انتظار ضایعات جدول او هستند. در مصاحبه با Uproxx ، استیو او اعتراف کرد که او در حال تکرار است

عادتاً از "بچه های بازیگران" ایمیل دریافت کردیم که التماس می کنند ، "بیا! بیا! بیایید یک فیلم بسازیم. بیایید یک فیلم بسازیم."

در این میان ، آن دسته از افراد ، از جمله کریس پونتیوس ، وی من ، پرستون لسی و دیو انگلستان ، اساساً مفهوم Jackass را گرفته اند و آن را برای یک نمایش زنده به کار گرفته اند. در سال 2016 ، آنها با "تور کثیف Seppo" خود به استرالیا رفتند که لسی برای The Brag آن را "خونریزی" توصیف کرد. پونتیوس حتی مرموز تر بود و می گفت: "ما یک کیف مهماتی به دست آوردیم ، جای تعجب است. ما به نظر می رسد که همیشه انسان می داند چه کاری بکند ، آن بیمار مریض است."

در مصاحبه دیگری با رومه دیلی ، لسی اعتراف کرد که دنباله بعدی Jackass کاملاً به درگیری ناکسویل بستگی دارد. "من اخیراً در لس آنجلس نوشتم و گفتم که ما 4 ایده وحشتناک داریم. امیدوارم که فیلم دیگری را نیز انجام دهیم. ما فقط منتظر برنامه جانی ناکسویل هستیم. . در هالیوود ، مگر اینکه شما قرارداد داشته باشید ، هیچ چیز او گفت ، هیچ چیز نیست. آیا او یکی را درباره کیف مهماتی که به یک خونریزی ختم می شود ، نشان داد؟ چرا که چه کسی می تواند به آن چیزی نگوید؟

مرگ ریان دون
گتی ایماژ

مرگ غم انگیز رایان دون در نتیجه یک تصادف مست از رانندگی درست روی پاشنه آزادی جکاس 3.5 در ژوئن سال 2011 رخ داد. دان و مسافر وی ، زاخاری هارتول ، هنگامی که دون کنترل پورشه خود را از دست داد ، که طبق گفته های او رانندگی بود ، درگذشت. به نقل از ABC News ، "بین 132 تا 140" مایل در ساعت. میزان الکل خون وی در زمان سقوط 1919 بود.

مرگ دان تأثیر مخربی بر خدمه Jackass گذاشت. هر دو کارگردان جف ترمین و جانی ناکسویل برای وبلاگ نکسوویل ، ادای احترام به دوستان افتاده خود را نادیده گرفتند. وی در ورود Tremaine می نویسد: "او چنین بخش عظیمی از خانواده ما بود و برای همیشه بدون او تغییر می کند."

دان همچنین بهترین دوست بم مارگرا بود و باخت هیچ کس سخت تر از او نبود. سالها طول کشید ، اما در مارس 2016 ، سرانجام مارگرا اعتراف کرد که از زمان مرگ دون از کنترل خارج شده و به الکل روی آورده و در نهایت دچار افسردگی خودکشی شده است. در طول یک قسمت از خانواده درمانی (از طریق 104.3 WOMC) ، مارگرا گفت: "از آنجا که دون در آن تصادف قرار گرفت ، همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرد و به جای نوشیدن برای تفریح ​​با دوستان خود ، [این] برای فراموش کردن تبدیل به نوشیدن شد." در حالی که هیچ کس به طور مستقیم نگفته است که آنها نمی توانند اقساط دیگری برای Jackass را بدون Dunn انجام دهند ، از دست دادن دوست و کاسپای محبوب آنها مطمئناً ابر تاریکی را بر روی هر پروژه آینده ریخته است.

هوشیاری بم مارگرا موضوعی بود
گتی ایماژ

نوشیدن مارگرا به چنان مشکلی تبدیل شد که تقریباً عمر خود را بر سر آن پایان داد ، بنابراین طبیعتاً این شرایط ایده آل نیست که در آن شما بخواهید کسی فیلم بگیرد. مخصوصاً مواردی که دارای مانع های دیوانه وار و خطرناک است. در سال 2016 Reddit AMA ، استیو-او ابراز تردید در مورد اینکه آیا مارگرا می تواند حتی اگر می خواست خودش را برای یک دنباله هم جمع کند. وی نوشت: "اگر بم بتواند هوشیار و سالم بماند ، گمان می کنم این امکان وجود دارد ، اما فکر می کنم بعید است ، فکر کردم." من واقعاً سخت کار می کنم تا فیلم خودم اتفاق بیفتد ، آرزوی موفقیت برای من! "

اما به نظر می رسد اکنون مارگرا در حال تصاحب کمی است تا خودش را به درون آن فضای پر هرج و مرج و پر از شوخی پرتاب کند. در مصاحبه ای با گوریلا فلیکس ، وی در مورد سالم سازی ، تمرکز مجدد در اسکیت در طول وقفه طولانی اروپا ، و احتمالاً گرفتن اقساط دیگر جکاس گشود. او حتی یک کانسپت آماده را برای رفتن آماده کرده است ، که او به طور آزمایشی هتل Jackass را صدا می کند ، که تمام بازیگران را به این فکر می اندازد که برای شروع فیلمبرداری در هتل به هتل می روند ، فقط هتل با دوربین و شوخی تقلب می کند. وی توضیح داد: "قبل از اینکه آن را بدانند ما فقط فیلم را بدون دانش کسی فیلم می زنیم. "ما با همه طرفداریم. هر اتاق تقلبی است ، همه آنجا هستند که همه را تکان می دهند. شوخی بعد از شوخی شوخی می کنید."

گذشته از این واقعیت که او اساساً با صحبت کردن در مورد آن امکان چنین مفهومی را خراب کرده است ، مارگرا حتی به برند Jackass متعهد نیست. وی ادامه داد: "گرایش عزیز . بیایید چیزی دوباره برای فیلمبرداری بفهمیم ، خواه یک جک یا چیز دیگری باشد. من این کانال جدید Viceland را دوست دارم و ایده های زوجی نیز دارم ، بنابراین من آماده فیلم دوباره هستم." "من وقت زیادی را در بارها و بارها می نشینم ، اما اکنون تمام شده است. من به اندازه کافی داشته ام."

چه چیزی واقعاً دوست دارد فیلمی ترسناک برای Blumhouse بسازد

چند کمیک آکادمی Umbrella منتشر شده است؟

چه اتفاقی برای آکادمی چتر بن هارگریز افتاد؟ آکادمی چتر بن هارگریوز

، ,یک ,های ,فیلم ,وی ,jackass ,استیو او ,، که ,که او ,خود را ,که در

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

The best method to learning farsi مجله مینو وبلاگ برهان ترک فر متخصص جراحی زیبایی بی دل یک داستان ساده رندبیت - طراحی سایت در تبریز علیرضا جلایق Dünya mehdevi erbein kanalı مکانیک و آهن